یکشنبه 13 اسفند 1402

وزیر اقتصاد ۱۷ طرح شرکت شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان را افتتاح کرد

  • 1402/11/23 - 13:39
  • - تعداد بازدید: 80
  • - تعداد بازدیدکننده: 75
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
  • /ZrXd

وزیر اقتصاد ۱۷ طرح شرکت شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان را افتتاح کرد

۱۷ طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان روز یکشنبه با حضور سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، استاندار سمنان و مسوولان استانی و شهرستانی به‌بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان سمنان، ۱۷ طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان با اعتبار ۶۱۵ میلیارد و ۵۳۶ میلیون ریال همزمان با دهه فجر ۱۴۰۲ بهره‌برداری رسید.

منبع بتنی پنج هزار مترمکعبی با اعتبار بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد و دیگر طرح‌ها نیز همزمان به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان درباره این طرح‌ها گفت: عملیات اجرایی مرحله اول مدول ۲ و طرح ارتقاء و اصلاح سیستم استحصال آب خام صنعتی تصفیه‌خانه فاضلاب با هزینه ۷۳ میلیارد و ۴۱۷ میلیون ریال از جمله طرح‌های افتتاح شده است.

محمدرضا باقری بیان کرد: اجرای شبکه برق برای نصب ۹ ترانسفورماتور و خرید ۲ عدد ترانسفورماتور ۵۰ کاوا به میزان ۹ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال، و حصارکشی به طول ۴۵ هزار متر به ارزش ۳۵ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های افتتاح شده شهرک صنعتی سمنان در دهه‌فجر ۱۴۰۲ است.

اجرای خط انتقال پساب و مخزن ۲۰۰ مترمکعبی با اعتبار حدود ۲۳ میلیارد ریال، مشارکت در تکمیل اجرای پل ورودی با هزینه کرد ۲۰۰ میلیارد ریال و اصلاح شبکه و انتقال آب به منبع ۱۰ هزار مترمکعبی در شهرک صنعتی سمنان به میزان ۱۳ میلیارد و ۳۷۵ میلیون ریال از دیگر طرح‌های بهره‌برداری شده همزمان با چهل و پنجمین بهار انقلاب اسلامی است.

ساختمان آتش نشانی منطقه ویژه اقتصادی سمنان با اعتبار حدود ۳۷ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های دهه فجر ۱۴۰۲ در استان سمنان است.

  • گروه خبری : گروه آرشیو تمام اخبار استان,گروه اسلایدر سمت چپ,گروه اطلاع رسانی
  • کد خبر : 24650
کلمات کلیدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید

تنظیمات قالب