یکشنبه 13 اسفند 1402

راهبرد مشارکت

سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در راستای رعایت و احترام به حقوق شهروندان میهن اسلامی و در جهت توسعه ی دولت الکترونیک اقدام به الکترونیکی نمودن وظایف و فعالیتهای خود براساس نظر سنجی و مشارکت مردمی نموده است این مهم در سامانه های تخصصی نمود پیدا کرده است. سازمان با احترام به نظرات نخبگان و آحاد مردم جهت شفاف سازی و مرتفع ساختن نیازهای آنان از نظرات آنها در این جهت استفاده خواهد کرد. شهروندان ، نخبگان و کلیه ی ذینفعان می توانند نظرات و پیشنهاد های خود را در مورد خدمات ارائه شده، روشهای اجرایی و دستورالعمل ها اعلام نمایند. این نظرات و پیشنهادات  بررسی شده و نسبت به اعمال تغییرات، تجدید نظر و اصلاحات مورد نظر، اقدامات لازم انجام خواهد شد.

بر این اساس در سایت سازمان بخش تماس با سازمان جهت دریافت کلیه نظرات با آدرس زیر در دسترس همگان می باشد.

در سایت شرکت های استانی نیز منوی تماس با شرکت استانی پذیرای نظرات و پیشنهادات مراجعه کنندگان به سایت می باشد.

در دو بخش فوق اطلاعات تماس کامل سازمان یا شرکت استانی درج گردیده و امکان ارسال ایمیل به پست الکترونیک  ذکر شده نیز میسر می باشد.

در منوی میز خدمت الکترونیکی امکان ورود به سامانه های مختلف سازمان و شرکت های استانی بوجود آمده و با کلیک بر روی هر سامانه هدایت به سامانه انجام می شود.

درگاه خدمات الکترونیک سازمان و شرکت های استانی نیز با آدرس eservice.isipo.ir جهت ثبت درخواست و ارائه کلیه خدمات مصوب سازمان و شرکت های تابعه می باشد.

خدمات مصوب شناسه دار سازمان نیز در منوی خدمات لیست خدمات و فرآیندها قابل رویت می باشد.

در صفحه میز خدمت الکترونیکی امکان دسترسی به انجمن گفتگو و تبادل نظرات نیز وجود دارد که با مراجعه به انجمن های زیر مجموعه مشارکت الکترونیکی امکان ارائه نظرات و پیشنهادات در رابطه با قوانین و مقررات و بهبود ارائه خدمات برای عموم مراجعه کنندگان فراهم گردیده است.

سامانه اعلام مشکلات سرمایه گذاران، کارآفرینان و صنعتگران نیز پذیرای نظرات این عزیزان می باشد.

سامانه پاسخگویی به شکایات نیز امکان ارسال شکایات برای برای مخاطبین فراهم نموده است.

 

لیست اخبار صفحه :1
ایجاد ۱۵ هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان
در قالب طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت انجام می‌شود:

ایجاد ۱۵ هکتار فضای سبز در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان

مدیرعامل شرکت‌ شهرک‌های صنعتی استان‌ سمنان از ایجاد و توسعه فضای سبز به مساحت حدود ۱۵ هکتار در شهرک‌ها و نواحی صنعتی و نیز منطقه ویژه اقتصادی در سال جاری خبر داد.

۲ قانون سرمایه‌گذاران را به سمنان کشاند/افزودن ۱۲۰۰ هکتار به شهرک‌های صنعتی استان
در نشست‌ «مشارکت قوی، ایران قوی» در ایسنا مطرح شد؛

۲ قانون سرمایه‌گذاران را به سمنان کشاند/افزودن ۱۲۰۰ هکتار به شهرک‌های صنعتی استان

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان سمنان با اشاره به تحرک ایجادشده در حوزه صنعت و تولید در دولت سیزدهم گفت: در دو سال اخیر ۱۲۰۰ هکتار به وسعت شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان سمنان افزوده شده است.

وزیر اقتصاد ۱۷ طرح شرکت شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان را افتتاح کرد

وزیر اقتصاد ۱۷ طرح شرکت شهرک‌های صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان را افتتاح کرد

۱۷ طرح عمرانی و زیرساختی در شهرک صنعتی و منطقه ویژه اقتصادی سمنان روز یکشنبه با حضور سیداحسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی، استاندار سمنان و مسوولان استانی و شهرستانی به‌بهره‌برداری رسید.

4010 واحد تولیدی راکد در کشور به تولید بازگشت
معاون وزیر صمت؛

4010 واحد تولیدی راکد در کشور به تولید بازگشت

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران از فعال‌سازی مجدد چهار هزار و 10 واحد تولیدی راکد در سراسر کشور با تلاش‌های انجام‌شده در بدنه دولت خبر داد و گفت: ظرفیت تولید در ۴ هزار و ۶۲۴ واحد تولیدی کشور افزایش داشته است.

تنظیمات قالب